rozšířené vyhledávání ...

Volně ke stažení:

2. 3. 2021

j

Bude většinou jasno až skoro jasno, zpočátku na většině území zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 8 až 12°C, při déletrvající nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Krupský zpravodaj před dokončením

Vážení a milí spoluobčané, celý leden se pilně pracovalo na novém čísle Krupského zpravodaje. Pokud vše půjde podle plánu, hned po nadcházejícím víkendu bude zpravodaj vytisknut a následně ho můžete očekávat ve vašich poštovních schránkách. Na deseti stranách se dočtete vše o již proběhlých akcích druhé poloviny minulého roku, ale i roku nového. Nebudou chybět informace z obecního úřadu a z dění v MŠ Krupá. V neposlední řadě se seznámíte se záměrem obnovení zvoničky v obci.
celý text

ostatní, náš tip | 30. 1. 2020 | Autor: Pavlína Hurdová

Strategie rozvoje obce na období 2016-2024

ostatní | 19. 4. 2017 | Autor: Správce Webu