rozšířené vyhledávání ...

Volně ke stažení:

16. 9. 2021

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Strategie rozvoje obce Krupá 2007 - 2013

Strategie rozvoje obce Krupá r. 2007 - 2013

Strategie rozvoje obce Krupá je připravována jako dokument pro podporu dotačních projektů připravovaných a podávaných do evropských, národních i krajských dotačních programů. Tento dokument by měl být plně funkční především pro první výzvy operačních programů strukturálních fondů EU a Programu rozvoje venkopva ČR na programové období 2007 - 2013.

Cílem rozvoje je vytvoření podmínek pro plně hodnotný a udržitelný život na vesnici a zlepšení současného stavu. K základním cílům patří :

- zlepšení životního prostředí, regenerace zeleně na území obce, obnova a zachování původního krajinného rázu, realizace akcí vedoucích k zadržování vody v krajině a omezení eroze

- záchrana a opravy kulturních památek, údržba drobných nechráněných pamětihodností

- výstavba kanalizace

- zdokonalování infrastruktury, rekonstrukce povrchů místních komunikací a chodníků

- stavební příprava lokalit pro výstavbu rodinných domů v obci

- podpora kulturní, spolkové a sportovní činnosti

zde ke stažení

Vytvořeno: 11. 1. 2008