rozšířené vyhledávání ...

Volně ke stažení:

20. 9. 2020

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Krupský zpravodaj před dokončením

Typ: ostatní | náš tip
Vážení a milí spoluobčané, celý leden se pilně pracovalo na novém čísle Krupského zpravodaje. Pokud vše půjde podle plánu, hned po nadcházejícím víkendu bude zpravodaj vytisknut a následně ho můžete očekávat ve vašich poštovních schránkách. Na deseti stranách se dočtete vše o již proběhlých akcích druhé poloviny minulého roku, ale i roku nového. Nebudou chybět informace z obecního úřadu a z dění v MŠ Krupá. V neposlední řadě se seznámíte se záměrem obnovení zvoničky v obci.

Krupský zpravodaj 3

Vytvořeno: 30. 1. 2020