Dnes je středa, 19. 9. 2018, 12:31:13

19. 9. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Strategie rozvoje obce na období 2016-2024

Strategie rozvoje obce na období 2016-2024

Program rozvoje obce Krupá představuje strategický rozvojový dokument obce a je jedním ze základních dokumentů, vyjadřující předpokládaný vývoj územního celku v dlouhodobějším časovém horizontu. Program rozvoje je koncepční a rozvojový dokument vytvořený obecním úřadem, jenž vychází ze současného stavu veřejných a soukromých aktivit demografického, ekonomického, sociálního, kulturního a ekologického charakteru na území obce. Jeho hlavním smyslem je organizace rozvoje na bázi sladování jednotlivých zájmů tak, aby obec prosperovala jako celek.

Strategie rozvoje obce Krupá je připravována jako dokument pro podporu dotačních projektů připravovaných a podávaných do evropských, národních i krajských dotačních programů. Cílem rozvoje je vytvoření podmínek pro plně hodnotný a udržitelný život na vesnici a zlepšení současného stavu.

K základním cílům patří :

-   zlepšování životního prostředí, regenerace zeleně na území obce, obnova a zachování původního krajinného rázu, realizace akcí vedoucích k zadržování vody v krajině a omezení eroze

-   záchrana a opravy kulturních památek, údržba drobných nechráněných pamětihodností

-   výstavba kanalizace

-   zdokonalování infrastruktury, rekonstrukce povrchů místních komunikací a chodníků

-   stavební příprava lokalit pro výstavbu rodinných domů v obci

-   podpora kulturní, spolkové a sportovní činnosti

Základní myšlenka rozvoje obce spočívá ve vytvoření kvalitního prostředí pro občany v současné době žijící v obci.

Program rozvoje ke stažení zde

Vytvořeno: 19. 4. 2017
Poslední aktualizace: 3. 11. 2017 23:05