rozšířené vyhledávání ...

Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

21. 1. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -7 až -11°C.

Strategie rozvoje obce Krupá 2007 - 2013

Strategie rozvoje obce Krupá r. 2007 - 2013

Strategie rozvoje obce Krupá je připravována jako dokument pro podporu dotačních projektů připravovaných a podávaných do evropských, národních i krajských dotačních programů. Tento dokument by měl být plně funkční především pro první výzvy operačních programů strukturálních fondů EU a Programu rozvoje venkopva ČR na programové období 2007 - 2013.

Cílem rozvoje je vytvoření podmínek pro plně hodnotný a udržitelný život na vesnici a zlepšení současného stavu. K základním cílům patří :

- zlepšení životního prostředí, regenerace zeleně na území obce, obnova a zachování původního krajinného rázu, realizace akcí vedoucích k zadržování vody v krajině a omezení eroze

- záchrana a opravy kulturních památek, údržba drobných nechráněných pamětihodností

- výstavba kanalizace

- zdokonalování infrastruktury, rekonstrukce povrchů místních komunikací a chodníků

- stavební příprava lokalit pro výstavbu rodinných domů v obci

- podpora kulturní, spolkové a sportovní činnosti

zde ke stažení

Vytvořeno: 11. 1. 2008